poniedziałek, 15 czerwca 2015

Change

   Hej kochani dość długo mnie tu nie było, ale było to spowodowane pewną rzeczą, o której dziś wam powiem. A więc od kilku lat jednym z moich największych marzeń było nagrywanie na youtube i w końcu się odważyłam. I powiem wam, że nigdy chyba nie byłam tak bardzo zadowolona ze swojej decyzji. Pomimo, że nie jest to łatwe i jest wiele osób, które życzą mi jak najgorzej to nie są one w stanie mnie zniechęcić do przerwania tego, co robię. Dlatego, że jak wspomniałam było to moje marzenie, a ja uważam, że marzenia powinno się spełniać bez względu na wszystko. Także jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji. Postanowiłam również, że na blogu będą pojawiać się raczej tylko zdjęcia,a nie notki na jakieś konkretne tematy, dlatego zapraszam was na mój  KANAŁ bo tam znajdziecie na pewno o wiele więcej. 
NAJNOWSZY FILMIK

Do następnego posta ;)

6 komentarzy:

 1. Świetnie wyglądasz, widziałam twój filmik i bardzo podoba mi się pomysł kręcenia takich lifestylowych rzeczy ;) Sama planuję w przyszłości założyć kanał na Youtube ;)
  http://przygody-mileny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Potem obejrze filmik:*

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Za chwilkę obejżę, zapowiada sie super!
  http://agataweranika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przejrzysty, estetyczny blog!

  Mogłabyś poklikać w linki do CHOIES w ostatnim poście na moim blogu? Bardzo proszę, ponieważ zależy mi na utrzymaniu dalszej współpracy :)

  Mój blog

  POMOŻESZ?-Jeśli tak, to koniecznie napisz mi w komentarzu na moim blogu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie prowadzisz bloga, posty są naprawdę przemyślane i cudownie napisane! + przepiękne zdjęcia. Jesteś wzorem do naśladowania wśród blogerek :)
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Mam prośbę, znalazłabyś trochę wolnego czasu do poklikania w linki do CHOIES w moim ostatnim poście? Bardzo mi zależy, ponieważ pragnę rozwijać bloga poprzez lepsze look'i co umożliwia mi CHOIES. Byłabym bardzo wdzięczna, po kliknięciu w każdy link trzeba poczekać 15 s na tej stronie, bo inaczej kliknięcie się nie liczy. Koniecznie napisz mi czym mogłabym się odwdzięczyć :)

  Mój blog

  POMOŻESZ?-Jeśli tak, to koniecznie napisz mi w komentarzu na moim blogu!

  OdpowiedzUsuń